“B-Event” (Borka Unlimited OÜ)

On ürituste korraldamisele pühendunud ettevõte, mis aitab leida sobiva artisti / bändi / DJ ning sinna juurde kuuluva tervikliku tehnilise teostuse alates lavalahendusest kuni helisüsteemi ja valgustehnikani.

Viimaste aastate jooksul on sõbrad minu poole tihti pöördunud abipalvega leidmaks erinevatele üritustele bände / artiste. Minu pika kogemuse jooksul meelelahutusäris on mul olnud suur au koostööd teha mitmete suurepäraste artistidega erinevatest muusikavaldkondadest. Tänu sellele olen omandanud oskuse instinktiivselt leida ürituse iseloomule ja korraldaja soovidele sobiva meelelahutaja igale ettevõtmisele.

Toon välja nimekad artistid:
Tomi Rahula & MAE Band (“Me Armastame Eestit” TV3 bänd)
Uku Suviste Band
Sofia Rubina Band
KEA (Ketter Orav)

Bände saab moodustada vastavalt Teie muusikalisele eelistusele: Jazz, Rock, R’n’B, Eesti/Vene estraad, ning ka erineva suurusega koosseisudes - duod, triod, kvartetid jne. Sobiv artist leidub igale maitsele olgu selleks siis kasvõi keelpilli ansambel.

Seega kui plaanite üritust, mille osaks on ka muusikaline etteaste, siis võtke minuga julgelt ühendust. Vastan meeleldi kõigile küsimustele ning olen lahkesti abiks andekate artistide läbi Teie ürituse veelgi meeldejäävamaks muutmisel.

Borka.

+372 5804 6360
borkahess@gmail.com

© Copyright 2022 - Borka's Official Website